صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 129561
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مهاجم گلزن ملوان انزلی که مقابل استقلال توانست گلزنی کند، گفت: می دانستم به این تیم گل می زنم.    سید جلال رافخایی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: بهترین بازی لیگ بود چرا که دو تیم تنها برای کسب پیروزی آمده بودند از این رو فقط به حمله و بازی تهاجمی فکر می کردند. وی افزود: در این بازی نشان دادیم که توان شکست هر تیمی را در انزلی داریم. ما می توانستیم برنده دیدار باشیم ولی بر اثر یک اشتباه و سهل انگاری و تعلل گل تساوی را خوردیم با این حال هواداران ما ملوان را تشویق کردند. مهاجم تیم ملوان که گفته می شد برای این بازی محروم است، در این خصوص تصریح کرد: به هیچ عنوان کاری نکرده بودم که مرا محروم کنند. آن ها فیلم بازی را دیدند و مسجل شد که کاری نکرده ام به همین دلیل بود به این دیدار رسیدم. رافخایی گفت: انگیزه زیادی برای این بازی داشتم و می دانستم که به استقلال گل می زنم و از این بابت خوشحالم که تیم ما روند خوبی در بازی ها نشان می دهد و هیچ جای نگرانی برای کسب نتیجه در بازی های دیگر نداریم. وی خاطرنشان کرد: استقلال تیم بزرگی است و مهره های با ارزشی دارد اما حق ما شکست این تیم بود با این حال چیزی از ارزش های ما کم نخواهد شد.  مهاجم تیم ملوان با اشاره به عقب نشینی این تیم بعد از به ثمر رساندن گل گفت: هیچ مربی نمی گوید که عقب نشینی کنید اما فکر می کنم فشار بیش از حد تیم حریف بود که ما ناخودآگاه عقب نشینی محسوسی داشتیم هرچند می توانستیم توپ را بهتر دفع کنیم.  

 

دوشنبه بیستم 8 1387
  تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: به اعتقاد من به دلیل افت شدید روحی و خستگی بدنی بازی برابر ملوان از دیدار برایر کروفچی برای ما سخت تر بود."سید جلال حسینی" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"، در خصوص بازی با ملوان خاطر نشان ساخت: در تمامی شرایط و در هر زمان بازی در انزلی و در برابر تماشاگران متعصب ملوان بسیار دشوار بوده است. در این بازی نیز بدلیل خستگی بدنی و افت روحی شرایط به مراتب سخت تر بود.وی ادامه داد: اما در چنین بازی سنگینی در زمانی که به لحاظ روحی در شرایط بحرانی به سر می بردیم و در بازی نیز دو بر یک از حریف عقب افتاده بودیم کسب تساوی و دریافت یک امتیاز برایمان خیلی حائز اهمیت بود و به عقیده من نتیجه خوبی را کسب کردیم.حسینی در خصوص مشکلات چند وقت اخیر ملوان به ایسکانیوز گفت: واقعاً زمان آن فرا رسیده تا مسئولان فکری برای حل مشکلات بلاخص مشکلات مالی این باشگاه داشته باشند چراکه با ادامه این روند برای تأمین منابع مالی ملوان مجبور خواهند شد که این تیم را به شهری دیگر انتقال دهند.وی با تأکید بر عملکرد خوب احمدزاده در این تیم گفت: به واقع او خودش را وقف ملوان کرده و در هر حال و شرایطی و با وجود تمام مشکلات و بی مهری ها به کارش در ملوان ادامه داده تا جایی که کاری نبوده که انجام ندهد.وی افزود به عقیده من او از همه طرف مورد فشار قرار می گیرد چرا که احمدزاده بعنوان یک سر مربی در قبال بازیکنانش مسئول است./

 

سه شنبه نهم 7 1387
هافبک تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تیم ما جوان است ولی توانایی شکست پیکان در قزوین را داریم.امیر خدامرادی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: از انگیزه و پتانسیل بالایی برخورداریم و می توانیم نتایج درخشان نیم فصول اول سال قبل را با تلاش بیشتر تکرار کنیم. وی افزود: تمرینات خوبی انجام دادیم و روی نقاط ضعف پیکان با برنامه پیش رفتیم تا در میدان بازی با کنترل قدرت آنها از ضعف حریف استفاده کنیم. هافبک ملوان تصریح کرد: سال قبل این تیم را در تهران شکست داده ایم و مردم انزلی انتظار دارند که این تیم را در قزوین هم شکست دهیم. خدامرادی گفت: توان شکست پیکان را داریم و با تلاش بیشتری می توانیم این تیم را متوقف کنیم . وی خاطرنشان کرد: با توجه به نتایجی که گرفتیم و فاصله کم قزوین تا انزلی، هواداران ما به ورزشگاه خواهند آمد و این مسابقه می تواند خیلی جذاب باشد. امیدوارم بتوانیم روند خوب خود را ادامه دهیم.    

 

يکشنبه هفتم 7 1387
X